Prenumerera på:
Kommentarer till inlägget (Atom)
Oskar sa: - "Denna blogg är en stilla oas för frihetstänkare." De vackra orden kom så nära min tanke om hur det ska kännas att vara här! Jag kontrollerar inte era kommentarer, gör det själva och ta ert ansvar enl svensk lag.
STOPPAPRESSARNA.SEHär är kvinnan Paolo Roberto köpte sex av
Kan behöva påminnas att den helgonförklarade John Kennedy också köpte sex. Secret service hade fullt jobb för att hålla koll så inte han hade sex med en rysk spion.
SvaraRaderaJFK delade kvinnor med maffiabossarna, hans fru stod honom bi, och samhälet blundade.
RaderaSer just nu idioten Özz N i tv-reklam för ett program, hälsoresan. Det går bra trots hans samröre med akilov. Fy fan för SVT.
SvaraRaderaSkum typ själv.
SvaraRadera"tisdag 8 oktober 2013
Polischef Tommy Bringholm (Uppsala) vägrar att ta emot anmälan - Bror till den dömde brottslingen Tobias Bringholm
Polis Tommy Bringholm kommer med många ursäkter för att kunna bryta mot lagen
Det finns INGA ursäkter för tjänstemän att slippa ta upp en anmälan. Alla tjänstemän har anmälningsplikt dygnet runt."
Bringholm får säkert en guldstjärna i partiboken som tack för sin stora uppoffring.
SvaraRadera"Oaktsam våldtäkt"!? Vad fan är det??
SvaraRaderaFritzon, Pascalido, di Maggio och Cissi Wallin vet.
RaderaDessa uppblåsta kulisser! Jag har ingen åsikt om händelsen, då den synes mig som om kvinnan inte tvingats till sex, men jag undrar varför inga batikhäxor med egna toyboys från Afghanistan polisanmäls för våldtäkt? Varför det aldrig blir ramaskri när svenska batikhäxor intar beachen i Uganda för att köpa svart arbetskraft.
SvaraRaderaUpplysande inlägg och kommentarer till den största sextionella affären sedan Geijeraffären. PR har haft smak, inte bara för torsk utan också för bak. När Stoppar Pressarna avslöjar att offret är en polska vars synliga ända förändrades PR's smaksinne till det osmakliga. Alt hände bara för denna tvådelade ända
SvaraRaderaOffret är alltså inte en utsatt,fattig illegal xxx-ska utan en eu-medborgare från ett land som inte behöver stöd från Sverige. Om hon är en fri företagare som vill tjäna svenska zloty borde hon gett PR en in blanco underskriven samtyckesaktshandling.
Med den handlingen hade PR försvarat sina handlingar för han köpte bara ett fång rosor för han älskar kvinnor.och friterad torskrygg.
Stackars P. för alla dessa trolltyg.
Polska?
Radera"Ich knupfte manchezarte Bande…"
Där kan man tala om att k-a runt.
Der Polin Reiz bleibt unerricht!
Jungman Jansson
med ett försök att skriva tyska.
SVT1 Saxat uttalande: "Det är faktiskt rationell i vissa länder att ha sex mot ersättning" från medias intervju av en xy/yxy person.
SvaraRaderaDet är faktiskt rationellt i andra länder att inte låta pöbeväldet på gatan och i politiken styra straffen. Man skulle bo i andra länder.
RaderaVilka fina skinkor. tänkte Paolo när han såg henne....
SvaraRadera