Prenumerera på:
Kommentarer till inlägget (Atom)
Oskar sa: - "Denna blogg är en stilla oas för frihetstänkare." De vackra orden kom så nära min tanke om hur det ska kännas att vara här! Jag kontrollerar inte era kommentarer, gör det själva och ta ert ansvar enl svensk lag.
Som om en sviken fattigpensionär utan äldreboende, eller en rånad trettonårings föräldrar skulle vara så in i hundan lättblåsta en gång till.
Det är Sd för hela slanten i PK-media. Dom ska svartmålas på alla sätt. Det är skumma kontakter med Ryssland. Att IB fanns är redan glömt. Sossarnas egen spionbyrå som Jan G och Peter B avslöjade och fick fängelse för det. Hur många i Sverige var spioner åt Stasi. Har själv lyssnat på Alexander Radl, kyrkoherde i Burträsk. Han var spion åt Stasi i 30 år. När han var professor i Lund var Antje A hans elev. Där jag bor härjar nu ett gäng (minst 20 st, från 8 till 30 år)) där nästan alla har invandrarbakgrund, dom vandaliserar, eldar, med mera kriminella aktiviteter. Och dom har filmer där IS idealiseras, här finns säkert rekryter till islamisk terror. Men här är det SD som ska bevakas och misstänkliggöras.
SvaraRaderaVäxer det maskar i styrandes hjärnor?
RaderaSocialakrobaterna har mycken byk att städa upp runt i kring sig.
SvaraRaderaVad gör dessa ynkryggar i stället?
FÖRSÖKER smutsa ner SD med sin mobbarstil.
HA...,SD är här för att stanna och VÄXA!
SD har bästa lösningen för att göra Sverige fredligare och tryggare för dess invånare.
Röda faran har, hittills gjort ALLT, för att göra vårt land till en trygghetstillflyktsort för all världens banditer!!!
Instämmer. Och Löfvéns Åkessonattacker känns väldigt, väldigt, väldigt primitiva.
RaderaÄr väl snart ingen som ids lyssna på Löfven längre.
RaderaBeter sig som en skitstövel utan bildning. En sån man är inte min statsminister, känner endast förakt för honom.
Socialdemokraterna representeras av många skitstövlar.
SvaraRaderaInget parti man vill beblanda sig med.