Prenumerera på:
Kommentarer till inlägget (Atom)
Oskar sa: - "Denna blogg är en stilla oas för frihetstänkare." De vackra orden kom så nära min tanke om hur det ska kännas att vara här! Jag kontrollerar inte era kommentarer, gör det själva och ta ert ansvar enl svensk lag.
Den här kommentaren har tagits bort av skribenten.
SvaraRaderaDetta hände så vitt jag förstår.
SvaraRaderaMen efter ett dygn, så pudlade tjejens MAMMA åt henne och påstod att inget anmärkningsvärt hade hänt och framförallt att inga utlänningar/migranter deltagit i det som INTE hänt.
Efter ytterligare något dygn så påstod tjejen att inget hänt, precis som mamman, ett lokalt politiskt högdjur påstått.
Vad hade då hänt? Var tjejen uppsminkad och skulle dra en valls? Knappast, för hon anklagade ju invandrare för något och hade det varit falskt, så hade PK "got bananas",
Om det var sant, så undrar jag vilka påtryckningar mot flickan som behövdes för att pudla? Inte ens mamman verkade stödja hennes utsaga. Vilken jä-a mamma förresten.
Va? Mamman våldtsr henne en gång till?! Hund brgaven, men skadorna är ju där.
SvaraRaderaMan kan inte anklaga mamman för övergrepp.Hon reagerar helt enligt PK maffians regler.Håll tyst å tig!
SvaraRadera