torsdag 4 juni 2015
Prenumerera på:
Kommentarer till inlägget (Atom)
Oskar sa: - "Denna blogg är en stilla oas för frihetstänkare." De vackra orden kom så nära min tanke om hur det ska kännas att vara här! Jag kontrollerar inte era kommentarer, gör det själva och ta ert ansvar enl svensk lag.
Hon ska enbart bevara våra goda förhållanden med vårt broderland Finland, och sköta sitt arbete så att det gynnar Sverige. Inte, inte, inte driva sin privata hatagenda, inte göra en Reinfeldt och vägra ta i Finlands nya utrikesminister(sannfinländare) med tång.
Margot Wallström är inte min utrikesminister
SvaraRaderaInte min heller. men hon är i alla fall sin!
SvaraRaderaWallström tillhör politikergruppen som aldrig haft ett riktigt jobb!Endast åkt på räkmackan genom livet.Svenska folket har betalt hela lyxliret för henne.Partiboken i ena handen å huvudet under andra armen.Snusprillan ofta synlig.
SvaraRaderaUSCH!!