Prenumerera på:
Kommentarer till inlägget (Atom)
Oskar sa: - "Denna blogg är en stilla oas för frihetstänkare." De vackra orden kom så nära min tanke om hur det ska kännas att vara här! Jag kontrollerar inte era kommentarer, gör det själva och ta ert ansvar enl svensk lag.
Du din intellektuellt förkrympta Morgan, det är du som leker med elden. Har sett till att låta islamismen invadera oss, snart sharialag. Sverige är en krutdurk, du är en av dom ansvariga för det. En riktigt farlig person är du, hur många försenade pandemiklappar du än köper till dina föräldrar, och till haggan Anneli S.
SvaraRaderaOm justitieminister menar mig så har han fel. Fel!
SvaraRaderaJag kommer att stå bakom den regering som är demokratiskt vald. Om du Morgan Johansson är regeringsledamot då kommer jag efter bästa förmåga försvara din position och ditt liv om/när något samhällsomstörtande sker. Om du tror att det blir något sverigedemokratisk revolution har du fel igen. Fel!
Jag föreslår att regeringen förstärker byggnader och försvaret av regeringens byggnader och personal. Vidare måste regering leta bland era egna väljare efter de som vill störta demokratin på grund av deras egen poliska ideologi som har inget att göra med upplyst demokrati och socialism,
Det behövs ingen revolution, den kulturrevolutionen har regeringen och "oppositionen" redan gjort. Utan folklig protest.
RaderaLill-Mollgan är själv en eldsvåda som måste släckas fortast möjligt...(kanske kan polackerna åter hjälpa oss)?
SvaraRadera