tisdag 7 november 2017

Här kommer dagens spökhistoria från mjäkarnas land.



Det var en gång ett bad som döptes till Hylliebadet i Malmö. Dit kommer många kriminella och sjuka gubbar och blottar sina snoppar för småpojkar, igår greps ännu en pedofil med sitt blottade kön. Det var sjunde gången på två år som nån ertappats, och Hylliebadet sa som vanligt"Fy och fy på dig, nu får du onanera på ett annat bad i hela tre långa månader, innan du får komma tillbaka till våra pojkar igen!"

Hylliebadet kommenterar sina "gäster"(håll i er nu!!!);

 - "En del av personerna som har visat tecken på att bete sig på det här sättet är återkommande gäster. De kan mycket väl röra sig mellan flera badanläggningar. Det är ledsamt att konstatera att det finns sådana här personer. Vi för inte register, men personalen har en dialog". 

Dialog, så in i helvetes tacksamma de små barnen ska vara för detta.


4 kommentarer:

  1. Sverige har blivit ett snuskland.
    Observera att det är så 87áns drömland ser ut.
    Mmmmmm

    SvaraRadera
  2. Är det inte en straffbar handling? Är straffet att han inte får komma till badet...Förstår inget längre.
    Ett land i totalt förfall är vad vi bevittnar varje dag.
    DGDfria

    SvaraRadera
  3. Alla med olika värdegrund har samma rätt att förgripa sig på grundlagda svenska värderingar (satir).
    Visst har det funnits pillejönsare. Det är sjukt. Både Pelle med sjukan och Pilaren från meckasfären skall offentliggöras med opixladbild och varningstext på badet, även om hen och han BARA är ett BARN.
    Mässkalle

    SvaraRadera
  4. "Äcklen är återkommande gäster"!
    Det går att porta dessa snuskpellar OM man bara vill.
    Tydligen välkomnar personalen även blottarna.
    Ryggradslöst beslut.
    Förbjud detta kriminella beteende.
    Svensson

    SvaraRadera