
torsdag 5 februari 2015
Prenumerera på:
Kommentarer till inlägget (Atom)
Oskar sa: - "Denna blogg är en stilla oas för frihetstänkare." De vackra orden kom så nära min tanke om hur det ska kännas att vara här! Jag kontrollerar inte era kommentarer, gör det själva och ta ert ansvar enl svensk lag.
Ang bilden på Mona. så där mycket hud får en kvinna inte visa i ett muslimland. Har inte Mona fattat det?
SvaraRaderaAnna
Mona Muslim agerar, men tänkandet hänger inte med. Däremot jädrigt bra på att hånflina.
SvaraRaderaAtt ställa sig på kvinnoförtryckarnas sida är det största sveket någonsin och hon är avslöjad i ordets rätta bemärkelse.
Hon är nu på väg till stormöte med Obama, hoppas att hon vet hur man klär sig. Och inte shoppar upp sig för mycket i taxfreeshopen.
SvaraRaderaNämen fyfasiken, ska hon dit och skämma ut Sverige?
RaderaFanns det ingen bättre o vad ska hon påhitte samordna?
Hon åker dit som regeringens expert öå jihadister.......... That will make their day!!
SvaraRaderaStatsmedia i Sverige har nog redan insett vem som enligt vår världsbild kommer att få huvudrollen på mötet.
Dessvärre för Kärrtorp fick hon ställa in mötet där p. gr.a den sena inbjudan. Tjock kalender!!!
Oj, vad hon kommer att fjäska. Hennes dotter är ju gift med en svart amerikan, slår vad om att det kommer hon att berätta för Obama absolut i början av mötet. Och med det göra bort sig. Vad har hennes privatliv att göra med vårt möte nu tänker han då.
RaderaAnna
Regeringens expert på jihadister? De skickar på fullaste allvar denna människa? Jag trodde hon bara fick härja fritt i Sverige, men hon är vår representant ute i världen också. De måtte tappa hakan då de ser och hör henne. Hon har väl tolk med sig? Äsch, förresten, det är bättre att ingen förstår henne, Sverige sjunker som en gråsten i omvärldens ögon. Ska hon berätta för dem att hon har en kristelefon och att hemvändande 'krigare' ska få jobb, vård och bostad? Gode gud, det tar aldrig slut!/V
RaderaDen här kommentaren har tagits bort av skribenten.
SvaraRaderaFattar inte att man skickar en nolla till USA som tror sig vara den barmhärtiga samariten men i själva verket beter sig vedervärdigt.
SvaraRaderaMördare och galningar ska denna kvinna se till bota.
Antar att svenska politiker vill skicka iväg henne så långt som möjligt för att slippa henne. Populär har hon aldrig varit.
Så nu får komikerna och TV-värdarna därborta nåt riktigt att bli generade av.
SvaraRaderaJa,nog gör vi reklam för landet.Här finns det ett stort urval på idioti att bjuda på.
SvaraRadera