onsdag 24 december 2014
Prenumerera på:
Kommentarer till inlägget (Atom)
Oskar sa: - "Denna blogg är en stilla oas för frihetstänkare." De vackra orden kom så nära min tanke om hur det ska kännas att vara här! Jag kontrollerar inte era kommentarer, gör det själva och ta ert ansvar enl svensk lag.
Här sitter jag med en sprillans ny dator som jag testar nu.Ny uppkoppling över I-padden
SvaraRaderatill Telenor som har bra täckning i området.Inga fler avhopp med modemet för Tele 2.Hurra,det blir jul trots allt.Tack för detta och God Jul till Er alla önskar Katinka Glahd
Grattis Katinka - kör hårt! Och God fortsättning!
RaderaJa, den sortens gudomligt ingripande skulle nog behövas för att få dagens invandringspolitik att fungera. Kunde detta gudaväsen sen driva ut de politiska månglarna ur den svenska kyrkan hade det varit ytterligare en god sak.
SvaraRaderaMycket finns att säga relaterat till detta, men det är ju julatider... så God Jul till er alla!
Skogis.
Du är bara såå bra, Carina!
SvaraRaderaGod Jul till dig och alla dina bloggälskare
önskar en trogen beundrare
Ohhh, tusen tack för det jättefina berömmet!
SvaraRaderaJag har hittat den killen :-):-):-):-)
SvaraRaderaFredrik Reinfeldt :-):-):-):-)
Carina:
SvaraRaderaLedsen att avslöja ..men din bild är en ren förfalskning,Har ikväll hört sanningen om Jesus och hans moder på NTV.Vi har blivit grundlurade,är så besviken,att jag inte just nu orkar skriva ner sanningen kring det hela...Har gjort en delbeskrivning av det bondfångeri vi utsatts för,i en kommentar hos Pettersson !
????????
Radera